• شرکت فن آوری اطلاعات پرند ( نماینده و توزیع کننده رسمی محصولات ایرانسل و فناپ تلکام)
شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

تعرفه ADSL

 

نکات زیر را درباره‌ی سرویس‌ها در نظر داشته باشید:

- منظور از آستانه مصرف منصفانه، حداکثر میزان تبادل ترافیک مجاز در یک ماه (دریافت و ارسال) است.
- حجم سرویس بیانگر مجموع ترافیک بین الملل و داخلی است که به ترتیب به نسبت 2 به 1 محاسبه می گردد.
- پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند. اما مشتریان می‌توانند با خرید حجم ترافیک دلخواه به سرعت اصلی سرویس خود بازگردند.
- در صورت اتمام حجم سرویس‌های «غیرحجمی»، قیمت هر گیگ ترافیک بین الملل برابر ۲,۰۰۰ تومان خواهد بود.
- به هزینه‌های بالا، مبلغ مالیات بر ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور اضافه خواهد شد.
- این سرویس‌ها دارای ساعت رایگان یا نیم‌بها نمی‌باشند.
- با توجه به این که سرعت دریافت اطلاعات (سرعت دانلود) بر اساس کیلوبایت بر ثانیه نمایش داده می‌شود، برای تبدیل سرعت‌ سرویس‌های‌ بالا به کیلوبایت بر ثانیه باید سرعت سرویس را به عدد ۸ تقسیم کنید.
- فناپ‌تلکام، سرعت هر یک از سرویس‌ها را برای ۹۵ درصد اوقات تضمین می‌کند.
- در سرویس‌های بالا، انتقال آستانه مصرف منصفانه از یک ماه به ماه بعد امکان‌پذیر نیست مگر ترافیک‌های افزوده شده از محل خرید که به مدت سه‌ماه قابلیت انتقال به دوره‌های بعدی را دارد.
- کاربران می‌توانند این سرویس‌ها را برای دوره‌های سه‌، شش و دوازده ماهه نیز خریداری کنند. خرید سرویس به صورت سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول3، ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود.
- هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵٬۰۰۰ تومان است.
- مدت اعتبار قیمت: کلیه تعرفه‌ها طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و تایید شده و تا زمانی که تغییر قیمتی توسط این سازمان صورت نگیرد، قیمت‌های یاد شده اعتبار خواهد داشت.
- هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که به قیمت‌های بالا افزوده خواهد شد.
- خدمات ارایه شده به مشترکین شرکت فناپ‌تلکام، مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره ۱۷۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافق‌نامه سطح خدمات یا (SLA) خدمات ارتباطات داده‌ها می‌شود.